Jednotlivé trasy dopředu neuvádíme

Mapy tras budou k dispozici u registrace

Borovská padesátka Kladským pomezím 2019

Utíká to jako voda a už se připravujeme na další - výjimečný - ročník Borovské padesátky. Výjimečný je tím, že je padesátý. Těšíme se a nenecháme nic náhodě. Tak přijďte v co největším počtu a udělejte si procházku Kladským pomezím a Orlickými horami. Nebo se projděte s dětmi pohádkovým lesem. Plakát zde.

Naše zimní aktivity

Zima je tradičně obdobím běžkařských aktivit. Čeká nás tradiční Dobití Severního pólu, zimní olympiáda a Přechod Orlických hor. K tomu nějaký ten fotbálek venku na sněhu a nově také, při špatném počasí, v sále kulturáku. Pokud máte zájem, přidejte se. Vše najdete v kalendáři akcí.

Ohlédnutí za Borovskou padesátkou 2018

49. ročník Borovské padesátky Kladským pomezím se mimořádně vyvedl. Krásné počasí přilákalo neuvěřitelné množství zájemců. Nakonec jsme napočítali rekordních 1021 registrovaných účastníků. Pevně věříme že se vydaří i příští, jubilejní padesátý, ročník. Už teď přemýšlíme o tom jak příští ročník vylepšíme. Rozhodně se už teď těšíme na všechny návstěvníky.

Borovská padesátka Kladským pomezím 2018

Už se to opět blíží. Tradičně poslední květnovou sobotu - 26.5.2018 - se uskuteční dálkový pochod Borovská padesátka. Opět jsou připravené zajímavé a zábavné trasy včetně Pohádkového lesa. Tentokrát, po velkém zájmu z minulého roku, přitlačíme na délce cyklotrasy MTB. Samozřejmě se můžete těšit i na skvělé občerstvení, populární palačinky, nebo klobásy dodávané Bohuslavickou firmou ZEPO. Pěkné počasí je zajištěno.

Plakát zde

Borovská padesátka se letos zapojila do projektu Pohár zdraví.

Upozornění návštěvníkům

Na tyto stránky vstupujete na vlastní nebezpečí a následky, ať fyzické nebo psychické, nejsou důvodem k žalobě nebo jakýmkoliv jiným krokům proti tvůrcům obsahu tohoto webu :-).

Brigáda na hřišti.

10.03.2012 18:00
Dneska proběhla na hřišti brigáda na odklízení pokácených stromů. Pokračovat se bude příští sobotu.

Zimní olympijské hry

04.03.2012 16:55
Včera se uskutečnil první ročník Zimních olympijských her Sokolu Borová. Několik fotografií je v galerii. Více fotografií najdete na adrese www.borovana.rajce.net.

Kácení stromů u hřiště

04.03.2012 14:33
Dnes byly odborně pokáceny břízy u hřiště. Kácení stromů bylo povolené a schválené obecním úřadem. Břízy byly staré a již svou výškou ohrožovali blízké budovy. Místo nich vysázíme nové mladé...

Webová prezentace byla spuštěna

04.03.2012 14:32
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Jejím cílem je informovat členy, přátele a veškerou veřejnost o dění a činnostech našísokolské organizace.
<< 1 | 2 | 3